Jeśli wybierając biżuterię zwracasz uwagę na aktualne trendy i to co noszą gwiazdy z pewnością zauważysz, że dominują skromne, minimalistyczne projekty. Warto postawić na nie w swojej garderobie, gdyż minimalistyczna ekskluzywna biżuteria zawsze przejdzie próbę czasu i z powodzeniem będzie można ją założyć w kolejnych sezonach.

Ekskluzywna biżuteria – minimalistyczne trendy

Wśród trendów w minimalistycznej biżuterii, specjaliści zauważyli geometryczne motywy roślinne, religijne, a także symbole. Naszyjniki krawatki doskonale pasują do przeciąganych przez ucho kolczyków, tworząc dopełniające się połączenie. Jeśli wybiera się drobną ozdobę na jednym z elementów nie trzeba dopasowywać go monochromatycznie do drugiego, jeśli stanowi delikatny akcent i nie dominuje biżuterii. Warto wybrać również delikatne pierścionki na knykcie, czyli zakładane na górną część palców. Doskonale będą prezentować się również zawieszki przypominające elementy origami. Wśród naszyjników i bransoletek noszonych przez gwiazdy można zauważyć również motywy religijne, takie jak krzyż oraz półksiężyc.

Biżuteria na zamówienie – minimalistyczne kolczyki i pierścionki

Biżuteria na zamówienie, która nie jest bogato zdobiona i posiada jedynie drobne akcenty dekoracyjne jest odpowiednim wyborem na prezent. Z pewnością wybierając taki projekt nie popełni się faux pas, a osoba obdarowana, niezależnie od upodobań będzie chętnie ją nosić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.