Planujesz przyjęcie w włoskim klimacie? Może po prostu chcesz przygotować garden party, ale nie masz pomysłu? Może organizujesz imprezę, ale brakuje Ci czegoś oryginalnego?
Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź – Prosecco van.

Co to jest Prosecco van?

Jest to niewielki mobilny bar, który pasuje na wszystkie rodzaje przyjęć. Ten małych rozmiarów van, dojedzie wszędzie i znajdzie wszędzie dla siebie miejsce. Co najważniejsze oferuje niesamowite Prosecco, serwowane przez fachowych kelnerów. I stanowi również świetne tło do pamiątkowych zdjęć.

Co wchodzi w skład podstawowy Prosecco vana?

W skład podstawowy wchodzi jeden KEG – 20 litrów wysokiej jakości Prosecco, stylowe kieliszki, obecność około 4h na imprezie, strefa chillout z leżakami, stolikami i parasolami. Dodatkowo można zamówić inne napoje, które będą nalewane z nalewaka.

Czy Prosecco van spodoba się gościom, nielubiącym bąbelków?

W Prosecco van poza winem, może oferować, kawę, piwo czy Whisky. W związku z tym, każdy gość jest w stanie znaleźć coś dla siebie. W ofercie znajdować się też mogą świeże owoce, deska przysmaków włoskich.

Prosecco Van jest nie tylko funkcjonalny, ale również bardzo atrakcyjny i stanowi doskonały element aranżacji przyjęcia. Bar mobilny jest to najbardziej oryginalna możliwość serwowania musujących bąbelków, która pozostawi po sobie magiczne wspomnienia. Każdy detal Prosecco Vana jest odpowiednio dobrany, a dodatkowe elementy jak kwiaty, balony czy oświetlenie powodują, że wygląda zjawiskowo i uatrakcyjni każde przyjęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.